O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2005 r. Zajmujemy się głównie sprzedażą CB RADII (ALAN – MIDLAND, TTI-TCB, PRESIDENT, ONWA, INTEK, STABO, ) ANTEN CB montażowych i magnetycznych renomowanych producentów : Alan, Sirio, Lemm, President, Intek, Cte, Cobra, Midland, Albrecht,, oraz niezbędnego sprzętu pomocnego w instalacjach ( przewody, mierniki SWR, uchwyty montażowe, podstawy magnetyczne, wtyki zapal. Uc-1, przetwornice, głośniki ). W naszej ofercie znajduje się również wiele innych produktów ( doładowania pre – paid,  paysafe,  ukash, papierosy, tytonie, gilzy). Jesteśmy dystrybutorem antyradarów Yanosik z funkcją lokalizacji pojazdów ( monitoring GPS ). Od stycznia 2007r. rozszerzyliśmy naszą ofertę o zamienniki PILOTÓW TV, SAT, DVD. W najbliższym czasie w sprzedaży dostępne będą ciśnieniomierze naramienne,  termometry renomowanej firmy Microlife.

Stale rozszerzamy ilość dostępnego asortymentu, starannie wybierając dostawców mogących sprostać oczekiwaniom naszych licznych klientów. Jesteśmy przekonani, że konsekwentnie realizując postawione przez siebie założenia każdego dnia wraz z Państwem odnosimy sukces. P.H.U.  CB – KOM dokłada wszelkich starań, aby prezentowana oferta zawsze nadążała za nowościami na rynku i wymaganiami klientów. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy sklep internetowy co z pewnością ułatwi Państwu zakupy w naszej firmie. Oferta przedstawiana na stronach internetowych dotyczy tylko sprzedaży wysyłkowej, ceny przedstawione w sklepie  on-line mogą odbiegać od cen proponowanych w sklepie w Rumi.

Działając na przestrzeni kilku  lat firma P.H.U CB-KOM zyskała pozycję aktywnego, solidnego i wiarygodnego  partnera handlowego. Cały czas obserwujemy rynek  i nieustannie dopasowujemy się do jego oczekiwań i wymogów. Analizujemy potrzeby klientów i pomagamy podjąć trafne  decyzje, aby wybrali odpowiedni produkt, optymalny ze względu na jakość, cenę, parametry, warunki dostawy. Staramy się zapewnić optymalną obsługę klienta, kreując niską cenę i wysoką jakość naszych towarów.

Dążymy do tego, aby otrzymywali Państwo to, czego w danej chwili poszukują, po atrakcyjnych cenach, wsparte fachową i miłą obsługą. Nasza oferta z roku na rok staje się bogatsza i bardziej ciekawa. Zapewniamy, iż dokładamy najwyższych starań, aby współpraca Państwa z nami była źródłem przyjemności i prawdziwej satysfakcji. W naszej firmie istnieje możliwość wysyłki zakupionego towaru za pobraniem lub po wpłacie na konto które podane jest niżej. TOWAR WYSYŁAMY FIRMĄ KURIERSKĄ K-ex.

Dodatkowe informacje:

1. Zajmujemy się radiołącznością, znajomość oferowanego sprzętu opieramy nie tylko na informacjach od producenta, ale również na podstawie przeprowadzonych testów we własnym zakresie oraz kilkuletniego doświadczenia.

2. Prowadzimy sprzedaż, jak również doradztwo oraz fachowy montaż połączony ze strojeniem.

3. Proponujemy  bardzo atrakcyjne ceny oraz szeroką gamę produktów względem konkurencji.

4.Nasza firma honoruje wszelkie prawa przysługujące konsumentom, a nawet więcej!

Każdy nasz Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu pod warunkiem odesłania towaru w stanie nie wskazującym na użycie, w oryginalnym opakowaniu. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności  za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000r z poz. zm.),  Konsument może zrezygnować (w drodze odstąpienia) z towaru zakupionego w naszym sklepie bez  podania przyczyny składając stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży i zwrocie  towaru Obowiązująca  jest forma pisemna i termin 10dni od daty odebrania przesyłki. Produkt  podlegający zwrotowi nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być dostarczony, na adres:  P.H.U CB – KOM 84-230 RUMIA UL. KOSYNIEROW 17 w godz. 9-17 wraz z jego oryginalnym opakowaniem, wszelkimi foliami zabezpieczającymi, dokumentami  i rachunkiem , nie później niż w terminie 14 dni od daty odstąpienia. Sklep gwarantuje zwrot kwoty  równej zapłaconej cenie za przedmiot. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym w terminie  7 dni od daty otrzymania towaru. Koszty związane z dostarczeniem towaru pokrywa klient. Firma  P.H.U CB – KOM  nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem

5.U nas nie ma kosztów ukrytych ! Przy zakupie cb radia z anteną każdy klient otrzymuje dodatkowo zamontowany już wtyk pod zapalniczkę, oraz samoprzylepną przezroczystą folie na lakier, chroniącą przez zarysowaniami. Szybki montaż i istruktaż to już u nas tradycja, ale także podłączamy cb-radia gratisowo pod instalacje przy prostych instalacjach.

6. Szybki montaż odbywa się u nas na miejscu. W większości przypadków jest to montaż CB Radia pod zapalniczkę wraz z anteną magnetyczną. Montujemy także anteny stałe (uchwyt montażowy lub otwór w karoserii ). Całość jest na koniec strojona w celu zapewnienia jak najlepszych parametrów  pracy zakupionego zestawu.

7. Jesteśmy legalnie działającą firmą, posiadającą zarejestrowaną działalność gospodarczą, numer NIP oraz REGON. Każdemu klientowi wystawiamy dowód zakupu. Podstawowym dokumentem zakupu jest paragon, wystawiamy oczywiście faktury VAT, wszystkie podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

8. Towar jest sprawdzany przed wysyłką.

9. Istnieje możliwość odbioru zakupionego towaru w punkcie w Rumi.