Yanosik

Dokądkolwiek zmierzasz, Yanosik pomoże Ci szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu.

Jako jedyny na rynku legalny antyradar ochroni Cię przed mandatami. Dzięki technologii GPS/GPRS nieustannie monitoruje sytuację na drodze i pozwala skutecznie omijać korki. Weryfikacja zgłoszeń daje Ci pewność, że otrzymasz wyłącznie aktualne dane. Omijaj korki i nie płać mandatów! Zero umów. Zero abonamentu. Zero zobowiązań. Bez montażu. Bez konfiguracji. Prosty i wygodny w obsłudze. Automatyczne aktualizacje. Zbliżając się do zagrożenia, Yanosik poinformuje Cię o rodzaju utrudnienia oraz dzielącej Cię od niego odległości. Aktualne czasy przejazdu, Średnie prędkości w mieście i Predykcja Twojej trasy pozwolą ominąć utrudnienia i bez problemów dotrzeć do celu.

System Yanosik występuje w kilku wersjach:

– Samodzielny moduł – Jest to urządzenie montowane na stałe w samochodzie. Wbudowany moduł GPS pozwala dokładnie określić położenie samochodu. Moduł GPRS dba o transmisję danych i uaktualnienie danych drogowych. To połączenie daje urządzenie, które pozwala na bezproblemowe i bez mandatowe przemierzanie dróg naszego kraju. Po zalogowaniu się na stronie producenta dostępne są dodatkowe usługi takie jak: telemetria pojazdu, kontrola jego położenia oraz przebiegu. Rozwiązanie to zastosowane w firmie pozwala nie tylko na łatwe i przejrzyste kontrolowanie floty pojazdów ale też na zmniejszenie szans na mandat u kierowcy.

– Bezpłatna aplikacja dla smartfonów – Aplikacja oprócz możliwości dostępnych w wypadku samodzielnego modułu pozwala dodatkowo korzystać z „inteligentnej” nawigacji, która automatycznie wybiera optymalną trasę przejazdu opierając się na aktualnej przejezdności dróg.

Aplikacja jest dostępna dla użytkowników poniższych systemów operacyjnych używanych w smartfonach:

Kliknięcie na powyższe ikony przeniesie do pobierania Yanosika na Twój telefon.

Zobacz jak urządzenie testowało TVN Turbo